Novinky

Nové jarní ginové menu

Nové jarní ginové menu

středa, 22. květen 2024
Jaro, no skoro léto je tu a s ním přichází i naše zcela nové ginové menu, které jsme vytvořili pro Vaši maximální chuťovou rozkoš. Zkombinovali jsme prémiové giny s čerstvými a sezónními ingrediencemi, aby Vám přinesli svěží a inovativní koktejly. Můžete se těšit na jak na alkoholickou verzi jako je náš jarní speciál, či nealko verzi naše dokonalá ginotonáda jablko & angrešt. Těšíme se na Vás. 
Zimní ginové menu

Zimní ginové menu

středa, 7. únor 2024
Přijďte ochutnat naši novou zimní nabídku ginů. Okuste nové kombinace lahodných a aromatických gin koktejlů, speciálně vytvořených pro tuto sezónu. Badyán, zázvor, jalovec - nebo třeba yuzu či lanýžový gin? Ať už jste ginoví nadšenci nebo jen chcete vyzkoušet něco nového, náš zimní výběr ginových speciálů jistě potěší vaše chuťové pohárky. Na zdraví!
Beseda ožívá díky zcela novému konceptu

Beseda ožívá díky zcela novému konceptu

pondělí, 8. leden 2024
Přijměte srdečné pozvání do našeho nového konceptu v plzeňské Besedě s názvem 1901, kde se o Vás postaráme od ranních hodin, a to v podobě naší rozmanité snídaňové nabídky společně s výběrovou kávou . Během poledních hodin Vám nabídneme naše polední menu společně s celodenní stálou nabídkou, která je lehce inspirována tradiční francouzskou kuchyní.